AĞUSTOS 2018 MECLİS KARARLARI

1- Meclis Başkanı Gündemin 1. maddesini okudu. Muhteviyatı Karacaören Mahallesinde yapılacak olan ahır yerlerinin m² fiyatlarının yeniden belirlenmesinin görüşülmesi hakkında olduğu görüldü. 

Gereği için Meclisimiz aşağıdaki şekilde karar aldı.

Karacaören Mahallesinde yapılacak olan ahır yerlerinin m² fiyatlarının yeniden belirlenmesi için Belediye Meclisi konuyu tekrar kıymet takdir komisyonuna havale etmiş olup 01.08.2018 tarihinde toplanan kıymet takdir komisyonu Karacaören Mahallesinde yapılacak olan ahır yerlerinin m² fiyatlarının 25 (Yirmibeş)TL. olarak belirlemiştir.

Meclisimiz tarafından Karacaören Mahallesinde yapılacak olan ahır yerlerinin m² fiyatlarının 25 (Yirmibeş)TL. olarak belirlenmesine, ilgili yerlere talip olan kişilerin Karacaören nüfusuna kayıtlı olması, Karacaören Mahallesinde ikamet ediyor ve hayvan ahırı olarak kullanacak olması şartı ile ilgili yerlerin Belediye Encümeni huzurunda kura çekimi ile satışının yapılmasına, bir kişinin yalnızca bir parsel yer satın alabilmesine Meclisimizin 01.08.2018 tarihli oturumunda oy birliği ile karar verildi.  

2- Meclis Başkanı gündemin 2. maddesini okudu. Muhteviyatının ilçemiz Hacıköseler Mahallemizde 24.08.2018 tarihinde yapılacak olan 4. Antep Fıstığı Festivali için Hacıköseler Güzelleştirme ve Yerli Ürünleri Tanıtım Derneğine yardımda bulunulmasının görüşülmesi hakkında olduğu görüldü. 

Gereği için Meclisimiz aşağıdaki şekilde karar aldı.

İlçemiz Hacıköseler Mahallemizde 24.08.2018 tarihinde yapılacak olan 4. Antep Fıstığı Festivali için Hacıköseler Güzelleştirme ve Yerli Ürünleri Tanıtım Derneğine 20.000 (Yirmibin) TL. yardımda bulunulmasına Meclisimizin 01.08.2018 tarihli oturumunda oy birliği ile karar verildi.